Запрошуємо до роботи у веб-квесті!!!
З 9 по 13 листопада
З 9 по 13 листопада
Усі ми багато разів на день користуємося вулицями та дорогами тих міст, містечок і сіл, у яких живемо, або й просто любимо прогулятись рідною вулицею. Проте чи завжди ми пам’ятаємо, що, вийшовши за поріг домівки, стаємо учасниками дорожнього руху і заради своєї безпеки повинні орієнтуватись у складній ситуації на дорозі, самовільно приймати рішення. Допомагає нам у цьому знання відповідних правил поведінки.
До речі, коли виникли перші правила поведінки на дорозі ? Так от, перші правила виникли більше двох тисячоліть тому. Ще в першому столітті до нашої ери Юлій Цезар заборонив колісницям з’являтися на вулицях Риму вдень, це створювало реальну небезпеку жителям міста.
Минав час. Змінювалось життя, з’явились сучасні автомобілі. Відповідно змінювалися і правила. Для того, щоб на дорогах було безпечно, весь автотранспорт підкоряється суворим законам вуличного руху.
На сьогодні в Україні ми дотримуємось Правил дорожнього руху, які діють з 1 січня 2002 року – це основні правила поведінки всіх учасників дорожнього руху.
Знати і виконувати правила поведінки на вулиці повинні всі учасники дорожнього руху: і дорослі , і діти.
Кожен день ви самі стаєте учасниками дорожнього руху, то, без сумніву, добре знаєте про те. що дорожній рух – процес складний і небезпечний. Він вимагає від усіх, хто бере в ньому участь, максимальної зосередженості, свідомого ставлення до ситуації та чіткого розуміння своїх дій у кожний конкретний момент руху.
Ви - діти, а діти - майбутнє нації. Отже, від знань правил дорожнього руху залежить ваше майбутнє і майбутнє нашої країни.
Перевірити ваші знання ви зможете виконавши щоденні завдання.
День 2
День 3
День 4
А наприкінці тижня ви зможете презентувати свої тижнєві досягнення у тому вигляді, який запропонує вам ваш вчитель чи вихователь.
З результатами можна ознайомитись тут.
Немає коментарів:
Дописати коментар